LOADING
AutoCAD LT
3DXML Player
Space Mouse

Nasze narzędzia - AutoCAD LT

Sam program AutoCAD firmy Autodesk, jest najpopularniejszym narzędziem wśród projektantów z różnych branż. My opieramy się na AutoCAD LT. Jest to wersja która działa tylko na płaszczyźnie 2D. Usprawnia ona proces projektowy poprzez zoptymalizowanie plików o formacie DWG i DXF. Umożliwia zabezpieczenie plików, poprzez dodanie podpisu elektronicznego oraz przesyłanie ich z zablokowaną funkcją edycji, jedynie do przeglądania lub wydruku. Dodatkowo AutoCAD LT, zapewnia pełną zgodność plików DWG, DXF utworzonych w tym programie, oraz w produktach branżowych, bazujących na AutoCAD LT. Posiada on również, dość intuicyjny interfejs, oraz pare ciekawych narzędzi projektowych, zwiększających wydajność pracy.

Główne cechy produktu:

 • Wstążka

  - Interfejs wstążki podnosi ogólną wydajność kreślenia poprzez zmniejszenie liczby czynności, które użytkownik musi wykonać, aby dostać się do danego polecenia. Interfejs wstążki pokazuje opcje poleceń w niewielkim formacie wizualnym, zapewniając szybki dostęp do poleceń, potrzebnych w danej chwili.
 • Przeglądarka menu

  - Przeglądanie i praca z kilkoma plikami naraz, nie jest już nużąca i czasochłonna. Interfejs przeglądarki menu pozwala przeglądać pliki i sprawdzać miniatury obrazów oraz dostarcza szczegółowych informacji o rozmiarze pliku i jego autorze. Ponadto można sortować ostatnio używane pliki wg nazwy, daty lub tytułu.
 • Okno dialogowe warstw

  - przyśpiesza tworzenie i edycję właściwości warstw. Ponadto redukuje prawdopodobieństwo popełnienia błędu przez użytkownika. Zmiany wprowadzane w oknie dialogowym są natychmiast wprowadzane na rysunku. Manipulowanie oknem dialogowym jest łatwiejsze, a rozmiar kolumn w oknie można zmieniać indywidualnie tak, aby zawartość kolumny lub jej tytuł nie zostały obcięte. Można wstawiać poszczególne kolumny, aby przesuwać pozostałe i umieszczać w nich odniesienia do wstawionej kolumny, np. nazwę warstwy.
 • Szybkie właściwości

  – można łatwo dostosować do swoich potrzeb, podnoszą wydajność pracy, zmniejszając liczbę czynności potrzebnych do wykonania, aby dotrzeć do informacji o danych właściwościach.
 • Szybki podgląd

  - pokazuje miniatury zamiast nazw plików, co przyśpiesza otwarcie właściwego rysunku i makiety.
 • Publikowanie inteligentnych danych projektowych

  - pozwalają zaoszczędzić czas i ułatwiają współpracę w zespole. Format pliku DWF jest dziesięciokrotnie mniejszy niż inne formaty, co ułatwia i przyśpiesza wymianę informacji o projekcie. Ponadto format ten zapewnia bezpieczeństwo i wydajność współdzielenia się danymi na każdym etapie projektu
Przewiń do tyłu
Przewiń do przodu
LOADING
KTM Inżynieria z siedzibą i adresem w Złotoryi przy ulicy Rynek 5, wpisana do Rejestru Przedsiebiorców prowadzonego przez Sad Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, Żmigrodzka 241a Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego pod numerem 0000231317; REGON 020044296; NIP 6941622984.